Volajte 0907 20 20 29

Volajte prosím v pracovné dni - kedykoľvek počas dňa. Cez víkendy naozaj len v súrnych prípadoch. Ďakujem. Nie vždy môžem hneď dvihnúť telefón, ak sa nedovoláte, skúste prosím o niečo neskôr.

Nedovolali ste sa ?

Pošlite mi SMS na 0907 20 20 29. Odpoviem vám hneď ako budem môcť. Na neznáme čísla nevolám spätný hovor - bohužiaľ často mi volajú aj kadejaké prieskumy, bankové spoločnosti, dealery...

Je to na dlhšie ?

Napíšte mi e-mail na belasenka@belasenka.sk. Kedže som často pri PC, je to relatívne rýchla komunikácia - do pár hodín, najneskôr do 24 hodín cez pracovný týždeň.

Osobné poradenstvo

Prídem k vám domov - Prešov a okolie do cca 40km. Návštevy robím v pracovné dni 9-16 hod., víkendy len v súrnych prípadoch. Do pôrodnice ma nepustia = nechodím.

Cena za poradenstvo

Telefonické a e-mailové poradenstvo je zadarmo. Osobné prvé poradenstvo - 30,-Eur + cestovné náklady. Kontrolné poradenstvo 15,-Eur/hod + cestovné. Dohoda o cene možná.

Iná poradkyňa Mamily

Ak sa nedovoláte a je to súrne, pokojne oslovte inú certifikovanú poradkyňu z Mamily. Poradkyne mimo OZ Mamila, či z pôrodníc nemusia mať dostatočné vedomosti a zručnosti.


    "Váhate či zavolať?"

      Neváhajte, volajte a píšte. Žiadna otázka nie je hlúpa, nikdy nie je "ešte príliš skoro"... Nemá zmysel strácať čas. A nebojte sa priznať, že nerobíte všetko úplne ideálne - ja to chápem, veď preto voláte.

       "Prečo nedvíham?"

      Túto poradenskú prácu robím popri zamestnaní a nie vždy môžem v práci dvihnúť telefón. Môžem však byť aj na inom poradenstve, šoférovať, stáť pri pokladni v obchode.... a pod. Skúste to neskôr znova, alebo napíšte mi SMS.

       "Prečo nemôžem prísť vždy v ten istý deň ako zavoláte?"

      Práca laktačnej poradkyne nie je u nás zamestnaním. Takmer všetky poradkyne robia túto prácu na materskej dovolenke alebo popri inej práci, ktorá ich živí. A keďže mám aj povinnosti plynúce z trvalého zamestnania (služobné cesty, výstavy mimo Prešov, pracovné stretnutia a pod.), nie je vždy možné okamžite reagovať na Vašu potrebu osobného poradenstva v ten istý deň. Zároveň sa môže stať, že už v danný deň mám naplánované iné poradenstvo, alebo dokonca ich mám na niekoľko dní dopredu naplánovaných viac. Prosím preto o pochopenie a tiež o to, aby ste si nenechávali zavolanie až na poslednú chvíľu, kedy už nevládzete ďalej.


Kontakt

Mgr.Jarka Červeňáková

Volgogradská 94

080 01 Prešov

Mobil: 0907 20 20 29

Email 1: belasenka@belasenka.sk

Email 2: jarka.cervenakova@centrum.cz

Web: www.belasenka.sk

Kontaktný formulár

Fakturačné údaje

Mgr.Jarka Červeňáková

Volgogradská 94

080 01 Prešov

IČO: 41 345 584

DIČ: 103 282 0767

IBAN: SK5611000000002626152179

Bankový účet: TatraBanka