Zaujímavé linky

Množstvo dôležitých informácií o pomoci pri dojčení, články o súvisiacich témach, videá, fotky. Aktuality. Poradňa s archívom. Zoznam laktačných poradkýň SR, ČR.

Prvých 1000 dní v živote dieťaťa je veľmi dôležitých. Tisíc dní z hľadiska výživy dieťaťa, dojčenia, príkrmov. Výživa ženy v čase tehotentsva. Nutričné programovanie.

Prírodná kozmetika pre malé deti i mamy, ktorá jemne ošetruje a nezaťažuje jemné telíčko. Vhodné pre novorodencov i tehotné. E-shop, osobný odber Prešov, platba aj v hotovosti.

Rešpekt, dôstojnosť a slobodná voľba žien v tehotenstve a pri pôrode. Články, e-booky, videá, publikácie. Aktuálne dianie v činnosti združenia v oblasti presadzovania práv žien.

Špeciálne vyškolené ženy, ktoré sprevádzajú mamičku v období tehotenstva, pôrodu, šestonedelia a dojčenia. Informácie o službách a pôrode s dulou. Zoznam dúl.

Poskytuje strániace krízové poradenstvo ženám, obetiam násilia v párových vzťahoch a ich deťom. Poskytuje krátkodobé ubytovanie v zariadení núdzového bývania.

Plávanie dojčiat a batoliat Kačiatkovo v rodinnom prostredí v Tichej Doline pri Prešove. Viac ako na podávanie výkonov sa sústredia na radosť z pobytu vo vode, na pokojnú a príjemnú atmosféru.

Baby šatky, nosiče, plienky, oblečenie, doplnky. E-shop, predajňa v Prešove, možnosť zapožičania na skúšku. Široký a kvalitný sortiment, odborné rady. Návody, fotogaléria.

Rodinné oddychové centrum v Prešove. Herňa pre deti, Montessori hernička, kurzy, prednášky, akcie. Fotogaléria, projekty. Miesto, kde sa vaše deti zahrajú a vy si môžete oddýchnuť.